Діти Дніпра зможуть обмінювати свої малюнки на зимові сюрпризи і розваги

1 груд. 2016
В рамках благодійної ініціативи міського голови Дніпра Бориса Філатова «Місто людей» в школах розпочався конкурс дитячих малюнків і листів «Казкова зима в моєму місті».

Маленьким дніпрянам пропонують викласти своє бачення краси вулиць і рідних місцевостей. Автори кращих робіт отримають від мерії Дніпра безкоштовні запрошення на різні зимові уявлення і розваги.

Взяти участь в творчому змаганні можуть учні 1 - 4 класів. Дітям пропонують розповісти Святому Миколаю про чудесне Дніпрі, зобразивши в своїх роботах те, що, на їхню думку, найкраще розкриває красу рідного міста.

«У нас вже є перші роботи, і ми бачимо, що багато маленьких художників додають на малюнки герб Дніпра. Це виглядає дуже мило і зворушливо. Адже дитина розуміє ще й те, що його місто має свою особливу символіку. Можна вважати, що такий конкурс сприяє ще і патріотичному вихованню маленьких дніпрян », - зазначила радник міського голови Дар'я Біла.

Конкурсні роботи приймаються в школах до 9 грудня.

Ми також взяли участь в цій акції. Кожен бажаючий може взяти участь і вкинути свою роботу до нашої скриньки.