У Дніпрі відбувся Регіональний дебатний турнір для школярів

23 лист. 2016
Учні нашої школи також прийняли участь в заході

19 листопада 2016 року, у Дніпрі відбувся Регіональний дебатний турнір для школярів. Громадська організація «Нове бачення» висловлює вдячність всім учасникам дебатного заходу – дебатерам, тренерам, суддям та батькам.
     У турнірі взяли участь 18 дебатних команд з семи навчальних закладів: СЗШ № 4 (м. Підгороднє), ССЗШ №9, НВК №12, НВК №66, НВО №136, НВК №139, Міський юридичний ліцей. Учасники відкритого регіонального дебатного турніру обговорювали проблеми благоустроюміста. Дебатери молодшої ліги розглядали питання відповідальності за чистоту у місті, а учасники старшої ліги запропонували власні соціальні проекти, які направлені на покращення життя у місті. Під час майстерні для школярів, учасники обговорювали особливості ціннісних дебатів Карла Поппера з полісі кейсом та детально зупинилися на стратегіях спростування, а вчителі та судді взяли участь у майстерні з критеріїв суддівства. В ході турніру відбулося 3 дебатних раунди за підготовленими темами:
      • «Чистота у місті залежить від самих мешканців» - для учнів 6-9 класів (Формат Карла Поппера);
      • «Зробимо місто чистим» - для учнів 9-11 класів (Формат Карла Поппера з полісі кейсом).
       Дебати завершилися, а ми продовжуємо обговорювати питання, які порушувалися в ході турніру для школярів, який відбувся у Дніпрі 19 листопада 2016 року: як зробити місто чистим, в якому місті ми хочемо жити, хто має відповідати за чистоту у нашому місті? Ці питання варто порушувати, ставити їх перед уповноваженими органами, але разом з цим частіше їх задавати своєму оточенню: що ми можемо зробити разом, а що залежить особисто від мене. Саме формат Карла Поппера з полісі кейсом дозволяє розвивати у старшокласників навички проектного менеджменту, вчитися розробляти проект, презентувати його, відповідати на питання та розуміти, як на практиці можна реалізувати власні ідеї.
        Громадська організація "Нове бачення" дякує всім учасникам за участь та запрошує до нових дебатів, які будуть присвячені Всесвітньому дню захисту прав людини і відбудуться 10 грудня 2016 року у Дніпрі.