До Дня художника в Дніпрі пройде цілий ряд акцій

4 жовт. 2016
У найближчу неділю, 9 жовтня, відзначається День художника України. До цієї дати Дніпропетровський художній музей підготував цілий ряд акцій, презентацій і проектів.

Художній музей повідомив Міському сайту програму цих заходів:
6 жовтня
11:00 - Урочисте покладання квітів до пам'ятної дошки видатного художника Дніпропетровщини М.І.Сапожнікова в честь 145-річчя від дня народження.
14:00 - Передача колекції художніх листівок до фондів бібліотеки музей з приватного зібрання дніпропетровського композитора Леоніда Усачова (1899 - 1965).

7 жовтня

11:00 - У рамках взаємного співробітництва і розвитку просвітницької діяльності музей пропонує дітям з обмеженими функціональними можливостями обласного психолого-медико-педагогічного центру. Майстер-клас по малюнку від старшого наукового співробітника музею Катерини Пікало.
13.00 - Всіх бажаючих музей запрошує разом з провідним науковим співробітником Сергієм голови на пізнавально-розважальну вікторину: «Легенди і міфи стародавнього світу в шедеврах світового мистецтва»
8 і 9 жовтня
11:00 - акція з проведення квесту для учнів молодших класів «Квест від музейного будинкового», де учасників за результатами
інтерактивної гри чекатимуть сюрпризи.
14:00 - акція «КВЕСТ з аудіогідом» для старшокласників, студентської молоді та дорослих. При собі мати смартфон або інший пристрій для роботи з мобільним додатком.
9 жовтня
11:00 - Інтерактивний концерт класичної музики для дітей та дорослих «Ефект Моцарта» за участю солістів Дніпропетровської філармонії Лесі і Віталія Рожкова, присвячений п'ятиріччю проекту.