Виставка «Мрії мого дитинства»

2 черв. 2016
У Дніпропетровському Будинку мистецтв провели арт-фестиваль «Мрії мого дитинства» та відкрили виставку, присвячені Міжнародному Дню захисту дітей

Четвертий рік поспіль Будинок мистецтв таким фестивалем закриває сезон активної роботи перед відходом на літні «канікули». І кожен раз це свято збирає десятки талановитих дітей - як вихованців художніх і музичних шкіл, гуртків, так і самих звичайних дітей, з величезною радістю приходять на свято і що беруть участь в його конкурсах.

Як завжди, програма фестивалю була дуже насиченою, різноманітною і не схожою на попередні свята. У програмі свята сплелися бліц-конкурс на кращий малюнок «Хитрі витівки Лиса Микити», пленер юних художників «Рідне місто», конкурс малюнків на асфальті «Ми прагнемо миру», виступи юних музикантів з міської музичної школи №3, майстер-клас по гончарству, а також демонстрація мультфільмів «Лис Микита» за казкою Івана Франка та «Піноккіо» Уолта Діснея.

На цьому фестивалі діти змогли показати свої таланти в ході захоплюючих конкурсів. Найменші малювали крейдою на асфальті Піноккіо. А юні художники з уже наявним досвідом роботи фарбами колективно створювали образи Лиса Микити - героя казки Івана Франка. На заваді юним талантам не став навіть дощик, від якого довелося захищати полотна парасольками.

Цим святом Будинок мистецтв закрив насичений сезон заходів. Але життя в цьому дивовижному світі творчості не завмирає зовсім. Виставка «Мрії мого дитинства» буде працювати протягом усього червня з 10:00 до 17:30, крім суботи та неділі.