З 1 червня в місті стартує перша зміна роботи пришкільних таборів

31 трав. 2016
По закінченню навчального року традиційно починають роботу табору на базі загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста. На базі нашої школи почне свою роботу табір "Евріка"

Цього літа таких таборів буде 160 (у 2015 році - 156), в яких до відпочинку планується залучити 10 тисяч 445 дітей шкільного віку. У минулому році в таких пришкільних таборах відпочило 10 тисяч 182 дитини. Про це повідомили в департаменті гуманітарної політики міської ради. Загалом збільшення контингенту дітей в пришкільних таборах свідчить про зростання попиту в місті на такий вид організації літнього відпочинку та дозвілля дітей під час канікул, зазначають у департаменті.

Також цього літа планується організувати роботу 197 мовних груп на базі дитячих пристосованих таборів з денним перебуванням, які будуть функціонувати при загальноосвітніх навчальних закладах, в яких будуть залучені 3 тисячі 715 дітей.

Пришкільні табори працюватимуть у три зміни тривалістю 15 днів. Найпопулярнішою традиційно є перша зміна, яка почнеться з 1 червня. Зокрема, в першу зміну працюватимуть 129 таборів, в яких відпочиватимуть 8 тисяч 755 дітей.

Під час другої зміни буде організована робота 28 таборів (1 тис 545 дітей) та в третю - 3 табори (155 дітей), які будуть працювати в Новокодакском, Самарському та Чечелівське районах.

Для дітей в пристосованих шкільних таборах буде організовано триразове харчування. Діти будуть залучені до відвідування музеїв, театрів, участі в екскурсіях, до занять у гуртках, масових заходах і т.д., додають у департаменті.