Дотримуйся правил - збережи життя: Дніпропетровщина приєдналася до тижня безпеки дорожнього руху

17 трав. 2016
Шкільні уроки про безпеку на автошляхах, виставки, дитячі творчі конкурси, «круглі столи» - все це пройде на Дніпропетровщині на тиждень безпеки дорожнього руху.

16 травня стартувала всеукраїнська акція «Тиждень безпеки дорожнього руху». До неї приєдналася і Дніпропетровська область.

У школах області пройде урок «Безпека на дорозі - безпека життя». Дітям розкажуть про правила поведінки пішоходів, як вести себе при ДТП, хто несе відповідальність за безпеку на автодорозі, і чим може обернутися ігнорування правил.

Протягом тижня в регіоні пройдуть «круглі столи», в яких візьмуть участь перевізники, водії, медики, жителі області.

Також поліпшать дорожню інфраструктуру: відновлюватимуть дорожні знаки, розмітку, освітлення на дорогах.

Учасниками акції можуть стати всі бажаючі. Особливо вона піде на користь батькам. Для них - це привід зайвий раз нагадати своїм дітям, як поводитися поблизу дороги.

Вона триватиме в регіоні з 16 по 22 травня. Приєднатися до акції можуть всі бажаючі.