Районний конкурс "Юний інспектор дорожнього руху!"

8 квіт. 2016
Перемога за нами!!!

Підготовка до конкурсу, як з боку організаторів так і з боку його учасників, розпочалася задовго до основного дійства, ще взимку. Учні 9 - Б класу активно брали участь в підготовці до конкурсу.

Основними завданнями конкурсу є: прояв та розвиток творчих здібностей дітей та підлітків, виховання в них культурних, естетичних смаків; виявлення знань учнів з правил безпеки.

Кожного учасника конкурсу агітаційних бригад підтримували чисельні вболівальники: однокласники, вчителі, знайомі.

Надзвичайно важко було визначити переможця, адже, як виявилось, нинішні змагання відзначилися набагато вищим рівнем підготовки. Яскраві костюми, емблеми та інші реквізити гармонійно доповнювали антураж команд.

Учасники конкурсу виявили не тільки знання правил дорожнього руху, а головне -  майстерність агітувати та жартувати.

Але наша команда "Автостоп" виявилась кращою серед присутніх. Ми зайняли І місце!!!