Дніпро - спортивна столиця: школярів Дніпропетровська будуть тренувати футболісти «Дніпра»

5 квіт. 2016
У такому цікавому і незвичайному вигляді співпраці домовилися в рамках меморандуму між ФК «Дніпро» і міською владою.

Така співпраця стала частиною стратегії розвитку «Дніпро - спортивна столиця України», яку в місті впровадив мер Борис Філатов.

Згідно з текстом документа, футболісти Дніпропетровської збірної стануть фактично тренерами для школярів. Учасники спортивної програми - учні з 1 по 12 клас різних шкіл міста. Відомі спортсмени будуть проводити в школах відкриті уроки фізичної культури. Ще один приємний бонус для дітей - безкоштовні квитки на футбольні матчі улюбленої команди.

Школярам також пропонують взяти участь в конкурсах на знання історії футболу, спробувати свої сили в різних конкурсах малюнків - словом, все те, що допоможе відвернути молодь від комп'ютерів і заохотити їх до активних занять спортом.

Гравці ФК «Дніпро» від такої ідеї в захваті. За словами виконавчого директора клубу ФК «Дніпро» Андрія Русола, це унікальна можливість для футболістів передати свою майстерність молодим поколінням і виховати в них справжній спортивний дух.

«Кожен клуб хоче бачити в своїх рядах якомога більше молодих вихованців. І ця програма допоможе нам сконцентрувати більше уваги на це. Зі свого боку ми допоможемо чим зможемо - знанням, методиками », - повідомив Русол.