"Створюємо презентацію"

31 бер. 2016
Робота комп'ютерного класу. Заняття для любознавців "Створюємо презентацію"

Сьогодні завдяки комп’ютеру і іншим технологіям, пов’язаних з комп’ютером, можна робити практично все. Комп’ютер здатний задовольняти деякі базові потреби людини, наприклад, потреба в спілкуванні, потреба отримання інформації тощо. Всі ці потреби за допомогою комп’ютера людина може задовольняти, навіть якщо вона не покидає власного будинку. Достатньо мати електрику, Інтернет на додачу, щоб не скучати, а іноді навіть і дуже цікаво проводити свої дні наодинці з комп’ютером.

Обов’язково варто сказати і про те, що людина використовує комп’ютер не тільки вдома для розваги, але й дуже часто на роботі. Для всіх людей в звичку ввійшло використання комп’ютера і великої кількості комп’ютерних програм, які роблять офісну роботу більш швидкою та ефективною. Таким чином, можна стверджувати, що іноді людина проводить за комп’ютером доволі багато часу.

Саме тому уроки інформатики є найцікавішими для сучасної молоді. Учні з задоволенням ходять на уроки не тільки в робочий час, а й на канікулах! Це заняття було для любознавців, вони вивчали дуже корисну і цікаву тему "Створюємо презентацію". Діти легко і з радістю засвоїли нову інформацію і пішли додому з гарним настроєм!