У Дніпропетровську запалили головну ялинку області

20 груд. 2012
На площі перед Облдержадміністрацією відкрита головна новорічна ялинка області, а поруч в сквері - казкове містечко для дітей з єдиним в Україні світловим фонтаном.

Всього заблищало близько 3 мільйонів ліхтариків. На честь відкриття відбувся феєрверк. Під час новорічних та різдвяних свят з 19 грудня по 13 січня біля губернаторської ялинки будуть проходити конкурси, концерти, а також різдвяний ярмарок. Відвідувачів вітатимуть Дід Мороз, Снігуронька та інші казкові персонажі. Перед присутніми виступили голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод та міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко. 14-метрова обласна новорічна ялинка, яка виконана в стилі Hi-tech, запалила свої святкові вогні в регіоні першою. Губернаторська ялинка і казкове містечко, яке розташоване у сквері біля облдержадміністрації, вже традиційно створюють неповторну новорічну атмосферу в Дніпропетровську. За кількістю ліхтариків та вогників обласна ялинка та новорічний казковий містечок є одними з найбільших у Європі. «У ці святкові дні Дніпропетровщина стає центром святкового настрою та новорічних ігор. Ми робимо все для того, щоб наші земляки в новорічні і різдвяні святкові дні отримали потужний заряд позитивної енергії і яскраві враження на весь наступний рік », - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод. У казковому містечку проходитимуть ігрові програми для дітей і дорослих, концерти за участю творчих колективів міст і районів області, а також артистів академічного українського драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка, Дніпропетровського академічного театру російської драми ім. М. Горького та інші. Також на Дніпропетровщині з 19 грудня по 13 січня в театрах пройдуть новорічні вистави для дітей. Зокрема, Дніпропетровський академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Шевченка підготував святкові дитячі спектаклі «Білогорія - країна мрій», «Лускунчик» та ін У Дніпропетровському академічному театрі російської драми ім. М. Горького можна буде подивитися новорічну виставу «Маленька чарівниця», в Дніпропетровському академічному театрі опери та балету - «Снігова королева», «Білосніжка». Святкові новорічні програми пройдуть в Дніпропетровському будинку органної та камерної музики, Дніпропетровської філармонії, Художньому музеї, Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Д. І. Яворницького та бібліотеках області. Також святкові новорічні вистави пройдуть в установах культури всіх міст і районів Дніпропетровщини. Всі діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, віком від 3 до 14 років, які виховуються в сім`ях, отримають безкоштовні квитки на новорічні вистави. Також всі діти цієї категорії відвідають святкові концерти в міських і районних будинках культури. 25 грудня для дітей, які потребують особливої ​​уваги та підтримки держави, відбудеться обласне свято «Губернаторська ялинка - 2013» в Дніпропетровському академічному театрі опери та балету.