Кращий керівник позашкільної установи в Україні - директор «Штурму»!

23 лист. 2012
23 листопада 2012 р. в Міністерстві освіти і науки, молоді і спорту України визначили переможця Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних учбових закладів «Джерело творчості» в номінації «Директор позашкільного учбового закладу».

Про це повідомили в прес-службі ДЮЦ «Штурм».  Конкурс проводився з метою підтримки творчої педагогічної діяльності працівників позашкільних учбових закладів, популяризації педагогічних досягнень і підвищення майстерності педагогів.  20-23 листопада на базі Національного еколого-натуралістічного центру прошел фінальний, Ш (очний) етап конкурсу в номінаціях «Директор обласного позашкільного учбового закладу», «Директор міського позашкільного учбового закладу» і «Директор районного позашкільного навчального закладу», на який з`їхалися 67 директорів позашкільних навчальних закладів з усіх регіонів України. Учасники конкурсу - найкращі у своїй галузі керівники, представили на конкурс свої доповіді відеопрезентації та друковані матеріали про досвід практичної роботи, досягнення у сфері управлінської, методичної та навчально-виховної діяльності. Дніпропетровщина з гордістю вітає Ірину Герліванову, директора Комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацький центр« Штурм », з перемогою у цьому престижному і почесному конкурсі! Один з улюблених слоганів «Штурма»: «Штурмовскіе діти - найкращі в світі!». Під керівництвом Ірини Герлівановой «Штурм» за 20 років свого існування виховав багатьох спортсменів і танцюристів, переможців змагань з різних видів спорту, конкурсів і фестивалів, якими сьогодні по праву пишається Дніпропетровщина. Ірина Анатоліївна - депутат VI скликання Дніпропетровської міської ради, оскільки вважає, що складні питання виховання дітей і молоді треба вирішувати на державному рівні всім разом - і педагогам, і батькам, і чиновникам, і політикам. Її кредо: «Якими ми виховаємо сьогодні наших дітей, такою і буде завтра наша Україна!».