Каміль Примаков: «Вимагаємо фінансування програми безпечного середовища біля шкіл»

13 лист. 2012
Фінансування Програми створення безпечного середовища в навчальних закладах. Дніпропетровська, яка була запропонована «Фронтом Змін», ігнорується міською владою. Опозиція вимагає в бюджеті 2013 року виділити кошти на її фінансування.

Про це під час чергової сесії міськради заявив заступник керівника фракції «Фронт Змін» в міськраді Каміль Примаков.

«В минулому році нашою фракцією запропонована та прийнята міською радою Програма створення безпечного середовища в навчальних закладах м. Дніпропетровська. На 2012 рік ця програма була проігнорована і ніяких коштів на неї не виділялося», - сказав Каміль Примаков.

За словами Каміля Примакова, одним з пунктів програми є встановлення попереджувальних знаків, дорожньої розмітки біля шкіл, адже існують небезпечні ділянки доріг біля навчальних закладів, де діти, що йдуть до школи, постійно наражаються на небезпеку потрапити під колеса автомобіля.

«Ми пам’ятаємо випадок, який стався 1 жовтня біля СШ №26 на вул. Коруни, де водій легкового авто збив дитину. В цьому місці не було ніяких дорожніх знаків, які б обмежували рух транспорту, а найближча зебра знаходиться через півкварталу. Крім того, до цього часу існують небезпечні ділянки доріг біля навчальних закладів, які не мають необхідної розмітки, попереджуючих знаків і на яких щоденно наражаються на небезпеку діти, що йдуть до школи. Враховуючи таку ситуацію, ми вимагаємо при формуванні бюджету на 2013 рік виділити кошти на фінансування цієї програми», - зауважив Каміль Примаков.