Ура, канікули!!!

План проведення зимових канікул 2017-2018 н.р.

26.12

Рухливі ігри

5-8 кл.

9.00

Спортивна зала

Калюга Д.В.

вт

Бібіліотечний урок «Кодекс дружби»

1-4 кл

10.00

бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

Новинки в розділі «Наукова фантастика»

9-11 кл.

11.30

бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

Робота книжкової лікарні

4-5 кл

12.30

бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

Робота гуртка «Офісний працівник»


Заняття за інтересами «Знавці Word»

9-11 кл

 

3 кл

10.00

 

11.30

Каб.10

Пономарьова О.І.

 

Робота гуртка «Євроклуб»

10 кл

9.00-12.00

Каб.42

Джур Ю.Б.

 

Робота гуртка «Творча обдарованість»

8-11 кл

10.00

Каб.36

Титаренко І.Д.

 

«Лінгвістичний гурток»

9 кл

11.00

Каб.34

Беззуб А.В.

 

Робота гуртка англійської мови

11 кл

11.00

Каб.2

Хасан К.В.

 

Робота гуртка англійської мови

6 кл

12.00

Каб.30

Назаренко А.Г.

 

Робота гуртка іспанської мови

9 кл

12.00

Каб.8

Павлова С.Л.

 

Робота гуртка іспанської мови

10 кл

10.00

Каб.42а

Коваленко Т.В.

27.12

«Рухливі ігри»

3-4кл.

10.00

Спортивна зала

Кириленко А.В.

ср

Естафети

5-7 кл.

13.00

Спортивна зала

Кириленко А.В.

 

«Інформаційний калейдоскоп»

5-7кл.

9.00

Каб.№9

Пономарьова О.І.

 

Робота гуртка англійської мови

8 кл.

10.00

Каб.35

Самохвалова Н.А.

 

Робота гуртка «Творча обдарованість»

10 кл.

10.00

Каб.42

Титаренко І.Д.

 

Робота гуртка іспанської мови

10 кл

11.00

Каб.42а

Коваленко Т.В.

 

Робота гуртка «Патріот»

7-8 кл.

10.00

Тир

Матвієнко В.Н.

 

Корисні посилання. Бібліотечні блоги

1-11кл.

10.00

бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

«Життя книжкове у блогах бібліотек України»

1-11кл.

11.30

бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

Робота книжкової лікарні

4-5кл.

12.30

бібліотека

Витовтова І.Ю.

28.12

Естафети

1-2 кл.

10.00

Спортивна зала

Калюга Д.В.

чт

Естафети

3-4 кл.

13.00

Спортивна зала

Калюга Д.В.

 

Робота гуртка «Шахи»

1-4 кл.

10.00

Каб.12

Матвієнко В.Н.

 

Робота гуртка «Офісний працівник»

Заняття за інтересами «Малювання на комп’ютері»

9-11 кл.

3-7 кл

10.00

Каб.№9

Пономарьова О.І.

 

Бібліотечний урок для дітей

«Без калини немає України»

1-4кл.

11.30

бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

«Сторінки відкриває нова книга»

5-8 кл

11.30

бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

«Я люблю Україну» (інтелектуальна гра)

7-9 кл

12.30

бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

Робота гуртка «Дебат-клуб»

9 кл

15.00

Каб.42

Давлєтова Л.І.

 

Робота гуртка «Творча обдарованість»

9 кл

10.00

Каб.36

Титаренко І.Д.

 

Робота гуртка «Дебат-клуб»

9 кл

9.00

Каб.42

Джур Ю.Б.

 

Робота гуртка «Знавці рідного слова»

9 кл

10.00

Каб.45

Куліш Т.П.

 

Робота гуртка «Шкільні дзвіночки»

9 кл

11.00

Актова зала

Єременко Т.І.

29.12

Робота гуртка «Творча обдарованість»

9-11 кл

10.00

Каб.36

Титаренко І.Д.

пт

«Рухливі ігри»

5-8 кл.

10.00-

Спортивна зала

Кинриленко А.В.

 

«Естафети»

2-4 кл

13.00

Спортивна зала

Кириленко А.В.

 

Робота гуртка «Патріот»

9-11кл.

10.00

Тир

Матвієнко В.Н.

 

«Створення новорічної листівки»

2-5кл.

19.00

Каб.9

Пономарьова О.І.

 

Бібліотечний урок «Леся Українка. Думки про творчість»

5-9 кл.

10.00

бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

Факти про книги, які ще не знали

5-11 кл

11.30

бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

Робота книжкової лікарні

1-6 кл

12.30

бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

Робота гуртка англійської мови

9 кл

12.00

Каб.35

Самохвалова Т.В.

 

Робота гуртка «Слово про слово»

5 кл

9.00

Каб.6

Козачок Ю.Л.

 

Робота гуртка англійської мови

5-7 кл

12.00

Каб.35

Самохвалова Н.А.

2.01

Робота гуртка «Знавці рідного слова»

9 кл

10.00

Каб.45

Куліш Т.П.

вт

Робота гуртка англійської мови

9 кл

14.00

Каб.30

Назаренко А.Г.

 

Робота гуртка «Офісний працівник»

5-9кл

9.00

Каб.9

Пономарьова О.І.

 

Робота гуртка «Євроклуб»

9-10 кл

9.00

Каб.42

Джур Ю.Б.

 

Баскетбол (дівчата)

8 кл

9.00

Спортивна зала

Кириленко А.В.

 

Робота гуртка «Патріот»

7-8 кл

10.00

тир

Матвієнко В.Н.

 

«Лінгвістичний гурток»

9 кл

11.00

Каб.34

Беззуб А.В.

 

Робота гуртка «Шкільні дзвіночки»

1-5 кл

13.00

Актова зала

Єременко Т.І.

 

Робота гуртка іспанської мови

9 кл

12.00

Каб.8

Павлова С.Л.

03.01

Створення малюнків «Tux-Paint»

3-8 кл

9.00

Каб.9

Пономарьова О.І.

ср

«Рухливі ігри»

5-6 кл

9.00

Спортивна зала

Кириленко А.В.

 

Робота гуртка «Слово про слово»

6 кл

13.00

Каб.6

Козачок Ю.Л.

 

Робота книжкової лікарні

3-4 кл

10.00

бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

Читання книжок на різдвяну тематику

9-11 кл

11.30

бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

Робота гуртка англ. мови

11 кл

12.00

Каб.35

Самохвалова Н.А.

04.01

«Офісний працівник»

Створення презентацій на різдвяні теми

9-11 кл

3-8 кл

9.00

Каб.9

Пономарьова О.І.

чт

Рухливі ігри

2-4 кл

9.00

Спортивна зала

Кириленко А.В.

 

Робота гуртка «Дебат-клуб»

9 кл

9.00

Каб.42

Джур Ю.Б.

 

Робота гуртка «Шахи»

1-4 кл.

12.00

Каб.12

Матвієнко В.Н.

 

Подорож до літературної країни
(гра для дітей)

2-4 кл

10.00

бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

Літературна гра «Все про карнавали»

5-8 кл

11.30

бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

Літературні ігри «Кращий знавець прислів'їв»

4-5 кл

12.30

бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

Робота гуртка «Дебат-клуб»

10 кл

15.00

Каб.42

Давлєтова Л.І.

05.01

Створення різдвяної листівки

5-9 кл

9.00

Каб.9

Пономарьова О.І.

пт

«Рухливі ігри»

5-6 кл

9.00

Спортивна зала

Кириленко А.В.

 

Робота гуртка «Патріот»

9-11 кл

10.00

тир

Матвієнко В.Н.

 

Робота гуртка англійської мови

11 кл.

12.00

Каб.35

Самохвалова Н.А.

09.01

Робота гуртка «Дебат-клуб»

9-11кл

15.00

Каб.42

Давлєтова Л.І.

вт

Робота гуртка
«Світ мультимедіа технологій»

5-7кл

9.00

Каб.10

Пономаренко К.О.

 

Футбол

5-6 кл

9.00

Спортивна зала

Калюга Д.В.

 

Рухливі ігри

1-3 кл

12.30

Спортивна зала

Калюга Д.В.

 

Робота гуртка «Знавці рідного слова»

9 кл

10.00

Каб.45

Куліш Т.П.

 

Літературна гра «Зима у місті»

7-8 кл

10.00

бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

«Лінгвістичний гурток»

11 кл

11.00

Каб.34

Беззуб А.В.

 

Робота гуртка «Шкільні дзвіночки»

1-5 кл

13.00

Актова зала

Єременко Т.І.

 

Робота гуртка ісп. мови

9 кл

12.00

Каб.8

Павлова С.Л.

10.01

Робота гуртка «Світ мультимедіа технологій»

5-7кл

9.00

Каб.10

Пономаренко К.О.

ср

Футбол

5-6 кл

9.00

Спортивна зала

Калюга Д.В.

 

Рухливі ігри

1-3 кл

12.30

Спортивна зала

Калюга Д.В.

 

Робота гуртка «Слово про слово»

6 кл

13.00

Каб.6

Козачок Ю.Л.

 

Цікаві факти для олімп.вікторини

5-8 кл

10.00

бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

Робота гуртка «Патріот»

7-8 кл

10.00

тир

Матвієнко В.Н.

11.01

Робота гуртка «Дебат - клуб»

9-11кл

9.00

Каб.42

Джур Ю.Б.

чт

Робота гуртка «Світ мультимедіа технологій»

5-7кл

9.00

Каб.10

Пономаренко К.О.

 

Футбол

5-6 кл

9.00

Спортивна зала

Калюга Д.В.

 

Рухливі ігри

1-3 кл

12.30

Спортивна зала

Калюга Д.В.

 

Робота гуртка «Шахи»

1-4 кл

11.00

Каб.12

Матвієнко В.Н.

 

«Розважльний захід для дітей»

7-8 кл

10.00

бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

Робота гуртка іспанської мови

9 кл

11.00

Каб.42а

Коваленко Т.В.

12.01

Робота гуртка «Дебат-клуб»

9-11кл

15.00

Каб.42

Давлєтова Л.І.

пт

Робота гуртка «Світ мультимедіа технологій»

5-7кл

9.00

Каб.10

Пономаренко К.О.

 

 

Футбол

5-6 кл

9.00

Спортивна зала

Калюга Д.В.

 

Рухливі ігри

1-3 кл

12.30

Спортивна зала

Калюга Д.В.

 

«Що читають сучасні діти?»

7-8 кл

10.00

бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

Робота гуртка «Патріот»

7-8 кл

10.00

тир

Матвієнко В.Н.

План проведення осінніх канікул 2017-2018 н.р.

 

30.10

Баскетбол

5-7 кл.

9.00-14.00

Спортивна зала

Калюга Д.В.

 

«Створюємо презентацію…»

5-9 кл.

9.00-11.00

комп.клас

Пономаренко К.О.

 

Робота «Дебат-клубу»

9-11 кл

15.00-16.00

каб.42

Давлєтова Л.І.

 

Робота «Дебат-клубу»

8-10 кл

12.00-14.00

каб.42

Джур Ю.Б.

 

Бібліотечний урок «Свято всезнайок»

2-4 кл.

10.00-11.30

бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

Читацька конференція «Класна книжкова полиця»

5-6 кл.

11.30-12.30

бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

Стрільба з гвинтівки

5-8 кл

10.00-12.00

тир

Матвієнко В.Н.

 

Робота гуртка «Європейський клуб»

8-10 кл.

9.00-12.00

Каб.42

Джур Ю.Б.

 

Робота гуртка «Y.E.S» Your English Space»

10 кл.

13.00-14.30

Каб.3

Хасан К.В.

 

Робота гуртка «Знавці рідного слова»

9 кл.

10.00-12.00

Каб.46

Куліш Т.П.

 

Робота гуртка іспанської мови

10 кл.

11.00-12.30

Каб.42а

Коваленко Т.В.

 

Робота гуртка «Юні мовознавці»

5 кл.

10.00-12.00

Ка.18

Кузьменко І.І.

 

Робота гуртка «Шкільні дзвіночки»

5-6 кл

13.00-15.00

Актова зала

Єременко Т.І.

 

Робота гуртка «Слово про слово»

6 кл.

13.20-14.05

Каб.18

Козачок Ю.Л.

 

       

 

31.10

«Рухливі ігри»

2-4 кл.

9.00-14.00

Спортивна зала

Кириленко А.В.

вт

Практикум-тренінг «Моя майбутня професія»

9-11 кл.

10.00-11.30

бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

 

«Бібліотека – царство книг»

1-4 кл.

11.00-12.30

бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

«Happy English»

7-8 кл.

10.00-12.00

Каб.7

Павлова С.Л.

 

Робота гуртка «Світ мультимедіа технологій»

5-6 кл.

9.00-11.00

Каб.10

Пономаренко К.О.

 

Робота гуртка «Крок назустріч»

6-7 кл

9.00-12.00

Каб.42

Джур Ю.Б.

 

Робота гуртка «Творча обдарованість»

6-9 кл

13.00-15.00

Каб.36

Титаренко І.Д.

01.11

Естафети  

1-2 кл.

9.00-14.00

Спортивна зала

Калюга Д.В.

ср

Змагання «Хто влучніший»

10-11

10.00-12.00

тир

Матвієнко В.Н.

 

Робота гуртка «Мультимедіа»

6-7 кл.

9.00-11.30

Каб.№10

Пономаренко К.О.

 

 «Улюблені герої казок»

1-2 кл.

10.00-11.30

бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

 «Відлуння світової літератури у віршах Д.Павличка»

3-5 кл.

11.30-12.30

бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

Робота гуртка англійської мови

10-11 кл

15.00-16.00

Каб.35

Самохвалова Н.А.

 

Робота гуртка «Y.E.S» Your English Space»

10 кл.

13.00-14.30

Каб.3

Хасан К.В.

 

Робота гуртка іспанської мови

10кл

11.00-12.30

Каб.42а

Коваленко Т.В.

 

Робота гуртка «Слово про слово»

6 кл

13.20-14.05

Ка.18

Козачок Ю.Л.

02.11чт

«Рухливі ігри»

4-6  кл.

9.00-14.00

Спорт. зала

Кириленко А.В.

 

Робота гуртка іспанської мови

9 кл.

10.00-12.00

Каб.1

Павлова С.Л.

 

Робота « дебат-клубу»

10-11 кл

15.00-17.00

Каб.42

Давлєтова Л.І.

 

Робота гуртка «Офісний працівник»

5-9 кл.

9.00-11.30

Каб.9

Іванова С.Е.

 

Робота гуртка «Шахи»

2-4 кл

15.00-16.00

Каб.12

Матвієнко В.Н.

 

Робота гуртка «Творча обдарованість»

10-11 кл

15.00-17.00

Каб.36

Титаренко І.Д.

 

 

 

 

 

 

03.11

Естафети «Роби з нами, роби як ми, роби краще …

3-4 кл

8.00-11.00

Спортивна зала

Калюга Д.В.

пт

Рухливі ігри

9-11 кл

11.00-14.00

Спорт.зала

Кириленко А.В.

 

Мій дивосвіт Бібліотечний урок, виставка збірок віршів українських поетів

5-7 кл

10.00

бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

 

«Лелеки, лелеки вертають здалека… Урок

Робота книжкової лікарні

1-6 кл

11.00-13.30

Бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

 

«Моделювання в середовищі графічного редактора»

5-10 кл.

9.00-11.30

 

каб.№10

Іванова С.Е.

 

Робота гуртка іспанської мови

8 кл

10.00-12.00

Каб.31

Галіба Л.В.

 

«Влучний стрілок»

10-11

10.00-12.00

тир

Матвієнко В.Н.

 

27.03

 

Рухливі ігри

1-3 кл.

9.00-16.00

Спортивна зала

Кириленко А.В.

 

Заняття для любо знавців «Створюємо презентацію…»

5-9 кл.

9.00-11.00

комп.клас

Іванова С.Е.

 

«А. Шептицький має стати Праведником народів світу» (робота дебат-клубу)

9-11 кл.

10.00-11.00

каб.№42

Давлєтова Л.І.

 

Бібліотечний урок «Свято всезнайок»

2-4 кл.

10.00-11.30

бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

Читацька конференція «Класна книжкова полиця»

5-6 кл.

11.30-12.30

бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

«Допомагаємо дитині…»

5-9 кл

12.00

кабінет психолога

      Лис С.В.

 

Робота гуртка «Умілі руки»

4-5 кл.

10.00-10.45

Каб.13

Коркоц О.О.

 

Робота гуртка «Y.E.S» Your English Space»

10 кл.

10.00-12.00

Каб.3

Хасан К.В.

 

«Happy English»

7-8 кл.

10.00-12.00

Каб.7

Павлова С.Л.

 

Робота гуртка іспанської мови

4-8 кл

12.00-15.00

Каб.7

Павлова С.Л.

 

Робота гуртка іспанської мови

7 кл.

11.00-12.30

Каб.46

Галіба Л.В.

 

Робота гуртка «Чари слова»

7 кл.

10.00-14.00

Каб.46

Куліш Т.П.

28.03

Робота гуртка «Мініфутбол»

3-4 кл.

9.00-12.00

Спортивна зала

Сінько Д.А.

 

Футбол

4-7 кл.

12.00-16.00

Спортивна зала

Сінько Д.А.

 

Практикум-тренінг «Моя майбутня професія»

9-11 кл.

10.00-11.30

бібліотекала

Витовтова І.Ю.

 

 

«Бібліотека – царство книг»

1-4 кл.

11.00-12.30

бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

«Happy English»

7-8 кл.

10.00-12.00

Каб.7

Павлова С.Л.

 

Робота гуртка «Мультимедіа»

6-8 кл.

10.00-12.00

комп.клас

Пономаренко К.О.

29.03

Естафети  

1-2 кл.

9.00-13.00

Спортивна зала

Кириленко А.В.

 

Проведення заходу з елементами психологічного тренінгу

5-7 кл.

11.00-12.00

кабінет психолога

Лис С.В.

 

Рухливі ігри

3-4 кл.

13.00-16.00

Спорт.зала

Кириленко А.В.

 

Робота гуртка «Мультимедіа»

6-7 кл.

10.00-12.30

Каб.№10

Пономаренко К.О.

 

Робота гуртка ісп. мови

7 кл

11.00-12.30

Каб.47

Галіба Л.В.

 

 «Улюблені герої казок»

1-2 кл.

10.00-11.30

бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

 «Відлуння світової літератури у віршах Д.Павличка»

3-5 кл.

11.30-12.30

бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

Робота гуртка «Юні мовознавці»

10-11 кл

10.00-12.00

Каб.18

Кузьменко І.І.

30.03

Робота гуртка

іспанської мови

9 кл

10.00-13.00

Каб.42а

Коваленко Т.В.

чт

Змагання з піонерболу

5-8 кл.

9.00-12.00

Спорт. зала

Сінько Д.А.

 

Футбол

4-6  кл.

12.00-16.00

Спорт. зала

Сінько Д.А.

 

Робота гуртка «Y.E.S» Your English Space»

10 кл.

10.00-11.00

Каб.3

Хасан К.В.

 

«І.Мазепа – зрадник чи патріот» ( дебат-клуб)

10-11 кл

10.00-12.00

Каб.42

Давлєтова Л.І.

 

Робота гуртка «Офісний працівник»

5-9 кл.

10.00-12.00

Каб.9

Пономарьова О.І.

 

 «Продовжувач славних традицій укр. гумору у дитячій літературі»

1-4 кл.

10.00-11.30

бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

Робота гуртка «Умілі руки»

2-4 кл

10.00-11.00

Каб.16

  Фролова С.О.

31. 03

Естафети «Роби з нами, роби як ми, роби краще нас»

3-4 кл

8.00-13.00

Спортивна зала

Сінько Д.А.

пт

Рухливі ігри

9-11 кл

13.00-16.00

Спортивна зала

Кириленко А.В.

 

Мій дивосвіт Бібліотечний урок, виставка збірок віршів українських поетів

5-7 кл

10.00

бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

 

«Лелеки, лелеки вертають здалека… Урок

Робота книжкової лікарні

1-6 кл

11.00-13.30

Бібліотека

Витовтова І.Ю.

 

 

Робота гуртка «Офісний працівник»

5-9 кл.

10.00 -12.30

 

каб.№9

Пономарьова О.І.

 

Робота гуртка «Дивосвіт»

7 кл.

10.00-12.00

Каб.6

Лучиніна Л.А.