Правила конкурсного прийому до 1-го класу


25.01.2018 року о 16.30 в актовій залі
відбудеться зустріч адміністрації
з батьками 
майбутніх першокласників!

Правила конкурсного прийому дітей до 1-го класу спеціалізованої загальноосвітньої школи №9

     У відповідності до Інструкції про порядок конкурсного прийому дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), затвердженої наказом МОН України №389 від 19.06.2003 року, в якій зазначено:

Приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів) державної та комунальної форми власності здійснюється на конкурсній основі.

     Конкурсне приймання дітей, які вступають до 1-го класу спеціалізованої школи (школи-інтернату), проводиться у терміни, визначені навчальним закладом, у формі співбесіди з дитиною в присутності її батьків або осіб, які її замінюють.

     Співбесіда з дитиною, яка вступає до 1-го класу спеціалізованої школи (школи-інтернату), повинна включати виконання спеціальних діагностичних завдань для перевірки рівня загального розвитку дитини, її функціональної готовності до систематичного навчання та здатності до вивчення дисциплін відповідно до спеціалізації закладу.

      Такі завдання розробляє педагогічна комісія на основі матеріалів, запропонованих центрами практичної психології і соціальної роботи (психологічними службами), та затверджує директор навчального закладу за погодженням з відповідним органом управління освітою.

     Кожна дитина, якій на 1 вересня 2017 року, як правило, виповниться 6 років має право взяти участь у конкурсному відборі з метою визначення рівня загального розвитку дитини, її функціональної готовності до систематичного навчання у 1 класі спеціалізованої школи.

     Конкурсний відбір буде проходити таким чином:

1.     На конкурс дитина приходить тільки з батьками або особами, що їх офіційно замінюють.

2.     На початку конкурсу дитина разом з батьками заходить до класної кімнати, де знаходиться приймальна комісія. Батьки постійно будуть знаходитись біля своєї дитини впродовж конкурсного відбору. Дитина отримує бланк, в якому виконує запропоновані завдання. Важливо, щоб батьки не втручались в роботу дитини, не коментували і не робили підказок щодо виконання завдань чи відповідей на запитання, оскільки це впливає на об’єктивність результатів.

3.     Вся процедура конкурсу з однією дитиною не перевищуватиме 30 хвилин. З дитиною працюватиме вчитель початкових класів, вчитель іноземної мови та практичний психолог.

4.     Педагогами в присутності батьків дитини, або осіб, що їх заміняють, проводиться індивідуальна співбесіда щодо рівня загального розвитку дитини, її функціональної готовності до систематичного навчання та можливості засвоювати навчальну програму спеціалізації до вивчення іноземних мов.

5.     Інформація про кількість балів батьки отримають одразу по закінченні співбесіди.

6.     Час співбесіди розрахований на кожну дитину окремо, тому не запізнюйтесь!